У минулому році я реєструвався на участь, але не зміг поїхати, на конференцію FOSS Lviv. А 2 тижні назад отримав запрошення на FOSS Lviv-2013. LOU чомусь мовчить про цю подію, тому буде не зайвим оприлюднити текст листа. Далі він сам:
Шановні колеги, друга міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv-2013 пройде в Львівському національному університеті імені Івана Франка з 18 по 21 квітня 2013 року.
Напрямки роботи конференції:
- Вільне програмне забезпечення в освіті;
- Вільне програмне забезпечення в науці;
- Вільне програмне забезпечення в бізнесі;
- Вільне програмне забезпечення вдома.
На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери і всі, кого цікавить використання вільного програмного забезпечення.
Завдання FOSS Lviv-2013 – забезпечити ефективне спілкування та обмін інформацією, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки і впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.
Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції слід до 31 березня 2013 зареєструватися (див. більш детальну інформацію на сторінці про конференцію.
Тези доповідей
Організатори конференції:
- Львівський національний університет імені Івана Франка (franko.lviv.ua);
- Львівська група користувачів Linux (Linux.Lviv.ua);
- Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (npu.edu.ua);
- Брестський державний технічний університет (bstu.by);
- Проект Linux Vacation / Eastern Europe (lvee.org);
Мови конференції – українська*, російська, білоруська, польська, англійська.
Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.
Закладка Тези доповідей за цим посиланням.
Правила оформлення тез:
Для участі у конференції в якості доповідача необхідно надіслати не пізніше 31.03.2013 тези доповідей на адресу fosslviv@gmail.com. У супровідному листі просимо вказати тип доповіді – стендова чи усна.
Тези надаються українською*, російською, білоруською, польською або англійською мовами.
Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.
Рекомендований об’єм тез – від однієї до трьох сторінок формату А5 (приблизно до шести тисяч символів, не враховуючи пробіли), шрифт Times New Roman 10pt з інтервалом 1, поля 15 мм.
- В першому рядку вказується назва доповіді прописними літерами.
- У другому рядку – прізвище та ініціали авторів доповіді малими літерами (прізвище доповідача має бути підкреслено).
- Далі – повна назва організації та електронна адреса для зв’язку з авторами
- Далі через пустий рядок йде анотація. Рекомендований об’єм анотації – до п’ятисот символів
- Далі через пустий рядок – текст тез
Рисунки (якщо є) рекомендується робити у відтінках сірого або чорно-білими, щоб переконатися в їх адекватному відображенні при друку.
Список літератури (якщо є) наводиться наприкінці тез. Для електронних джерел наводиться назва ресурсу (чи окремої публікації на ньому) і URL веб-сторінки.
Текст тез повинен бути представлений у форматі OpenDocument Text (.odt).