Картографічна майстерня

Спортивна карта — спеціальна крупномасштабна схема місцевості, призначена для використання в змаганнях зi спортивного орієнтування (Вікіпедія).

Зразок спортивної карти
Зразок спортивної карти

Байдуже чи ви організатор змагань зі спортивного орієнтування, радіоспорту, пригодницьких гонок, чи ви засновник спортивного клубу, або тренер гуртка на базі туристичного центру, рано чи пізно вас почне цікавити питання: “де беруться нові спортивні карти?” В Україні є ряд людей, які можуть допомогти вам у цьому і я радий повідомити що ви на вірному шляху, бо я один з цих людей.

Безпаперова техніка польових робіт
Безпаперова техніка польових робіт

Якщо вам потрібна нова спортивна карта, але ви не знаєте з чого почати, зв’яжіться зі мною зручним способом і я залюбки відповім на ваші запитання.

Якщо ви вже визначили що вам потрібно, ось кілька причин які переконають вас замовити карту саме в мене:

 • Понад 10 років бігового досвіду

  Я систематично тренуюся і беру участь в українських змаганнях. Я точно знаю як це бути спортсменом і що саме спортсмен бажає отримати від хорошої карти

 • 4 роки досвіду в якості картографа

  Звісно, це не зовсім правда, оскільки перші спроби створювати спортивні карти довелося здійснити ще у далекому 2003-му, але повірте, це не було щось чим варто пишатися :)

 • 100% безпаперові польові роботи

  Я постійно слідкую за тенденціями розвитку спортивної картографії у країнах Західної Європи, що без сумніву, є директорами моди у цій галузі. Безпаперова техніка виконання польових робіт за допомогою OpenOrenteering Mapper є однією з таких тенденцій. Вона дозволяє виконати всю планову зйомку місцевості “в один прохід” із максимальним використанням технологій глобального позиціонування, таких як GPS та ГЛОНАСС. Це забезпечує надзвичайну точність спортивної карти і помірні терміни її виконання. Сьогодні є кілька картографів в Україні, що використовують цю техніку, але перший хто почав це робити лише один ;)

 • ISOM2017-2/ISSprOM2019 Ready!

  IOF Map Commision постійно слідкує за тенденціями розвитку спортивного орієнтування і періодично переглядає вимоги до спортивних карт. А я постійно слідкую за діями IOF Map Commision, тому завжди готовий створити для вас карти, що відповідають самим актуальним вимогам. Якщо звісно замовник не бажає чогось іншого.

 • Унікальні тарифні пропозиції

  Я розумію скрутну фінансову ситуацію представників нашого виду спорту, тому підготував ряд пропозицій, які дозволять отримати нові карти за помірними цінами, або навіть зовсім безкоштовно. Дізнайтеся про це більше на відповідній сторінці

  Тарифні пропозиції

 • Я ❤ ДФС

  Не те щоб прямо аж любив, але я працюю як фізична особа-підприємець. Якщо ви бажаєте оплатити роботу бюджетними коштами, то я готовий надати усі необхідні документи. Тут можна переглянути установчі документи, зразок договору та акту виконаних робіт. Для любителів квестів – можемо навіть тендер у Prozorro зіграти

 • Послуги, роботи чи товар

  Різні організації виставляють різні умови на формулювання у договорі, тому я підготувався до всіх випадків. Ми можемо оформити виготовлення спортивної карти як послугу, роботи чи як продаж цифрових друкарських форм

 • Я легкий у спілкуванні та полюбляю важкий рок. Не знаю чи це для вас важливо, але нехай буде тут :)

Якщо у вас виникли питання, не соромтеся виходити зі мною на зв’язок.

Контакти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *